Звіт директора перед громадськістю відбудеться 30.05.2018 року о 17:30 в Актовій залі І поверху.

До уваги учнів! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 лютого 2018, 12:05

На 2-гому та 4-гому поверхах обладнано нові інформаційні стенди (біл-борди). Зверніть увагу – це цікаво, пізнавально і корисно.
На 4-тому поверсі вас зустрічає стенд «Говори, думай, спілкуйся українською!», де розміщено цікавинки з історії рідної мови, матеріали про обласну програму розвитку державної мови, поради  як уникнути суржикових висловлювань, вислови відомих людей про рідне слово та вірші учнів на тему «О мово рідна, калинова». За участю учителів української мови та учнів цей стенд буде постійно оновлюватися та поповнюватися.
На 2-гому поверсі центральний біл-борд оформлено до 60-річчя нашої школи. Якщо тобі цікаво дізнатися коли була відкрита наша школа, скільки учнів навчалося в 17-тій школі протягом цих років, а також все про учнівські та учительські колективи та про тих, хто з колишніх учнів тепер працює вчителем- зупинись біля стенду, прочитай та візьми участь у квесті «Моя рідна школа», в якому вже взяли участь більше 300 учнів 8-11х класів під керівництвом вчителя інформатики Тихоненко А.М.
А  поряд з кабінетом 215 учитель зарубіжної літератури Кузенна Н.М. разом з учнями оформили цікавий стенд «Вічна мудрість цікавих слів» до 75-річчя публікації повісті-казки Антуана де Сент Екзюпері «Маленький принц». Привертають увагу малюнки учнів, цитати з безсмертного твору, наприклад, «Ти живеш у своїх вчинках..», «Найголовнішого очима не побачиш.., лише добре серце бачить» та ін.