Хто на сайті

Середа, 11 січня 2012, 11:03

Понеділок 23 січня
Відкриття тижня.
1) Оформлення інформаційного стенду в фойє школи. (Відп. Маркіна Л.В.)
2) Підготовка інформаційних бюлетенів на кожний день тижня. (Відп. Битко Л.Д.)
3) Трансляція презентацій, підготовлених учнями школи для уроків світової літератури в фойє школи. (Відп. Пальтова Т.А. та вчителі кафедри.)
4) Демонстрація літературних стінгазет « Дивовижні сторінки» - на другому поверсі школи. (Відп. Кузенна Н.М.)

Вівторок 24 січня
1) Демонстрація матеріалів про зарубіжних письменників, які    перебували на нашій землі: «Їх доля звела з Україною». (Відп. Щукіна І.Ю.)
2) Виставка учнівських портфоліо. (Відп. Пальтова Т.А. та   вчителі кафедри).

Середа 25 січня
1) Акція «Я рекламую улюблену книжку». Демонстрація афіш, проспектів, буклетів, створених учнями-читачами. (Відп. Битко Л.Д. та вчителі кафедри).
2) Гра-конкурс з російської мови «Занимательная грамматика». Облаштування скриньки з завданнями та скриньки для відповідей. (Відп. Маркіна Л.В., Щукіна І.Ю., Кузенна Н.М.)

Четвер 26 січня
1) Галерея «Нобелівський лауреат», де школярі мають змогу познайомитися з нобелівськими лауреатами в номінації «Література» і збагатитися знаннями про кращі твори сучасної світової літератури. (Відп. Кузенна Н.М.)
2) Фестиваль творчих учнівських робіт «Проби пера». (Відп. Битко Л.Д. та вчителі кафедри).

П’ятниця 27 січня
1) Виставка малюнків -  ілюстрацій до вивчених творів  «Світ літературних  героїв». (Відп. Битко Л.Д. та вчителі кафедри).
2) Літературний калейдоскоп-конкурс читців серед учнів 5-11х класів. Читання віршів, інсценівки, акомпанемент. (Відп. Пальтова Т.А. та вчителі кафедри).
3) Виставка кращих зошитів з мови та літератури. (Відп. Вчителі кафедри).

Шановні учні!
Кожен з Вас може отримати додаткові «10-12» балів, беручи участь в конкурсах тижня.
Бажаємо успіху!

(0472) 32-12-33

Директор, приймальна директора

(0472) 37-94-72

Медпункт, логопед,

школа I ступеня, Розкидана А. В.

(0472) 32-12-40
Ліцей, Жук Н.А.

(0472) 45-82-81
заступник директора по АГЧ Попельнуха Т. П.