Оголошення

Звіт директора перед громадськістю відбудеться 30.05.2018 року о 17:30 в Актовій залі І поверху.

Випадкове фото

013.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 8
Зміст : 3227
Переглянути хіти змісту : 2764878
Олімпіади
2017-2018 навчальний рік PDF Друк e-mail
Середа, 07 лютого 2018, 13:51

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Математика
Островський Даніель, 6-Ф – ІІ місце, вчитель Атамась Т.В.
Кагамлик Ірина, 6-Ф – ІІІ місце, вчитель Атамась Т.В.
Паніна Альона, 7-М – ІІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Панченко Олександр, 7-Ф – ІІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Нагорна Катерина, 8-Ф – ІІ місце, вчитель Данько О.А.
Загребельна Марина, 8-Ф – ІІ місце, вчитель Данько О.А.
Горбатюк Максим, 8-М – ІІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Латанюк Олександр, 8-М – ІІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Степа Ілля, 8-Ф – ІІІ місце, вчитель Данько О.А.
Чернобородюк Владислав, 8-Ф – ІІІ місце, вчитель Данько О.А.
Бараннік Ольга, 9-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Трущенко Іван, 9-М – ІІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Барілко Вєста, 10-М – І місце, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дарія, 10-М – ІІ місце, вчитель Данько О.А.
Коломієць Анна, 11-М – І місце, вчитель Третяк Н.П.
Кандул Юлія, 11-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Третяк Юлія, 11-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Карпенко Маргарита, 11-М – ІІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Незборецький Андрій, 11-М – ІІІ місце, вчитель Третяк Н.П.

Історія
Миронюк Єва, 9-Ф – ІІІ місце, вчитель Горай А.В.
Строкань Юлія, 10-Б – ІІІ місце, вчитель Коломієць Л.А.

Біологія
Паніна Альона, 7-М – І місце, вчитель Гогайзель І.Ю.
Калиновська Дана, 7-А – ІІІ місце, вчитель Атаманова О.Ю.
Коваленко Марія, 8-Г – ІІ місце, вчитель Гогайзель І.Ю.
Трущенко Іван, 9-М – ІІ місце, вчитель Гогайзель І.Ю.
Терлига Ірина, 10-М – ІІ місце, вчитель Христенкова Г.М.
Барілко Вєста, 10-М – ІІІ місце, вчитель Христенкова Г.М.

Хімія
Усатюк Павло, 7-М – ІІІ місце, вчитель Смаглюк Ю.І.
Миронюк Єва, 9-Ф – І місце, вчитель Смаглюк Ю.І.

Географія
Паніна Альона, 7-М – ІІІ місце, вчитель Міщенко В.В.

Екологія
Осадча Наталія, 9-Ф – ІІ місце, вчитель Гогайзель І.Ю.

Астрономія
Варченко Олександр, 9-В – І місце, вчитель Шемшур Т.П.
Іщенко Олена, 9-Б – ІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.
Поліщук Катерина, 9-Б – ІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.
Кузнєцова Катерина-Вікторія, 10-М – ІІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.
Каїрцев Олександр, 11-М – ІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.

Англійська мова
Максименко Анастасія, 8-А – І місце, вчитель Бунякіна Н.А.
Яременко Ірина, 8-А – ІІ місце, вчитель Супрун Т.В.
Синельникова Дар’я, 8-А – ІІ місце, вчитель Бунякіна Н.А.
Кандул Мирослава, 8-А – ІІІ місце, вчитель Бунякіна Н.А.
Фомін Іван, 8-А – ІІІ місце, вчитель Бунякіна Н.А.
Малкіна Анастасія, 9-В – ІІІ місце, вчитель Бочковська О.І.
Трипутень Олеся, 9-Б – ІІІ місце, вчитель Музика О.А.
Бублик Світлана, 9-В – ІІІ місце, вчитель Бочковська О.І.
Кузнєцова Катерина-Вікторія, 10-М – ІІІ місце, вчитель Рахубовська О.В.
Кувіта Юрій, 11-Б – ІІІ місце, вчитель Єрмоленко Л.А.
Міхель Нікіта, 11-А – ІІІ місце, вчитель Єрмоленко Л.А.
Дубович Дар’я, 11-Б – ІІІ місце, вчитель Єрмоленко Л.А.

Німецька мова
Третяк Юлія, 11-М – ІІ місце, вчитель Дубина М.В.

Французька мова
Півень Валентина, 8-А – І місце, вчитель Устінова Л.В.
Лисенко Єлизавета, 8-А – ІІІ місце, вчитель Устінова Л.В.
Чиж Аліна, 11-Б – ІІ місце, вчитель Лавріненко С.І.
Іспанська мова
Сердюк Катерина, 8-А – ІІІ місце, вчитель Сандецька І.Ф.
Кіруша Ірина, 11-А – І місце, вчитель Сандецька І.Ф.
Інформаційні технології
Коваленко Марія, 8-Г – І місце, вчитель Тихоненко А.М.

Фізика
Паніна Альона, 7-М – ІІ місце, вчитель Дзюба Р.С.
Миронюк Єва, 9-Ф – І місце, вчитель Корсун Л.І.
Шакін Павло, 9-Ф – ІІІ місце, вчитель Корсун Л.І.
Барілко Вєста, 10-М – ІІІ місце, вчитель Корсун Л.І.
Рубан Владислава, 10-М – ІІІ місце, вчитель Корсун Л.І.
Каїрцев Олександр, 11-М – ІІ місце, вчитель Корсун Л.І.

Правознавство
Варченко Олександр, 9-В – ІІІ місце, вчитель Козлюк А.Б.

Українська мова та література
Коваленко Марія, 8-Г – ІІ місце, вчитель Лелеко Н.І.
Перепелиця Яна, 9-В – І місце, вчитель Шепіль Г.М.
Ганноцька Анна, 10-М – ІІІ місце, вчитель Дністрян О.М.
Карпенко Маргарита, 11-М – ІІ місце, вчитель Палій Л.І. 

Російська мова та література
Кіруша Ірина, 11-А – ІІІ місце, вчитель Кузенна Н.М.

Інформатика
Бараннік Ольга, 9-М – І місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Потужний Богдан, 9-М – ІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кнапп Данило, 9-Ф – ІІІ місце, вчитель Устименко Ю.С.
Кузнєцова Катерина-Вікторія, 10-М – ІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Барілко Вєста, 10-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Рубан Владислава, 10-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Рудковський Ілля, 10-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
Астрономія
Бублик Світлана, 9-В – ІІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.
Кузнєцова Катерина-Вікторія, 10-М – ІІ місце, вчитель Шемшур Т.П.

Французька мова
Півень Валентина, 8-А – ІІІ місце, вчитель Устінова Л.В.
Чиж Аліна, 11-Б – ІІ місце, вчитель Лавріненко С.І.

Німецька мова
Третяк Юлія, 11-М – ІІ місце, вчитель Дубина М.В.

Фізика
Миронюк Єва, 9-Ф – ІІ місце, вчитель Корсун Л.І.
Барілко Вєста, 10-М – ІІІ місце, вчитель Корсун Л.І.

Екологія
Осадча Наталія, 9-Ф – ІІ місце, вчитель Гогайзель І.Ю.

Хімія
Миронюк Єва, 9-Ф – І місце, вчитель Смаглюк Ю.І.

Математика
Панченко Олександр, 7-Ф – ІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Горбатюк Максим, 8-М – ІІІ місце, вчитель Котик Р.Ю.
Бараннік Ольга, 9-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Трущенко Іван, 9-М – ІІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Барілко Вєста, 10-М – ІІ місце, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дарія, 10-М – ІІІ місце, вчитель Данько О.А.
Кандул Юлія, 11-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.
Незборецький Андрій, 11-М – ІІ місце, вчитель Третяк Н.П.

Іспанська мова
Кіруша Ірина, 11-А – І місце, вчитель Сандецька І.Ф.

Інформатика
Бараннік Ольга, 9-М – ІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Потужний Богдан, 9-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кузнєцова Катерина-Вікторія, 10-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.
Барілко Вєста, 10-М – ІІІ місце, вчитель Жицький Ю.Ф.