До уваги батьків учнів школи

Вхід батьків до школи заборонений на час карантину. Щоб вирішити питання, отримати довідку чи будь-який інший документ, Вам потрібно зателефонувати 54-33-54 і записатися.

Учнівські квитки - продовження та видача нового (від вас бланк, фото) через класних керівників.

Графік роботи:

8.00-12.30

13.30-17.00

Телефон/факс: 54-33-54

Електронна адреса:

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма 2020-2021 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09. 2020 року становить 2285 учнів.

Звіт директора школи 2019-2020 н.р.

Кошторис-2020

Кошторис-2021

Звіти 2019

Протидія булінгу в освітньому середовищі

"Зупинемо булінг разом!"

План заходів "Булінг"

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки насильства, булінгу (цькування)

Запобігання булінгу

Вчителі теж навчаються PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 квітня 2020, 10:57

Уже традиційно, щороку вчителі нашої школи відвідують EdCamp - конференції, які проводять самі учасники — як правило, їх називають «неконференцією». Edcamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду викладачами шкіл. Команда EdCamp Ukraine бачить свою місію в організації платформи для підтримки практикуючихі майбутніх педагогів у партисипативному підвищенні кваліфікації впродовж життя. Edcamps організовується за принципом «жодних обов'язкових спікерів і обов'язкових доповідей; надихати учасників знаходити (або самому вести) теми, які задовольняють їхні власні потреби та інтереси». Принцип дії Edcamp Foundation: сприяти органічному професійному розвитку вчителів у всьому світі через залучення їх самих до участі в цьому процесі («promote organic, participant-driven professional development for K-12 educators worldwide»). Кожного року вчителі з нетерпінням чекають на цю подію і цей рік не став винятком.

capture-20200421-121210

В умовах карантину EdCamp оперативно організували Антикризовий національний онлайн-EdCamp «Тримай п’ять онлайн, освіто!» – щоб підтримати учительство і батьківство, заохочувати їх залишатися на зв’язку, не відступати та обговорювати, як має змінюватися викладання та навчання під час та після кризи. В цій онлайн (не) конференції взяли участь учителі нашої школи. Символічне «п’ять» стосувалося п’яти тем та експертних сесій на день. Усі разом вони становили загальнонаціональне розуміння викликів в українській освіті під час кризи пандемії коронавірусу та за її межами. Вчителі навчалися, виконували завдання, спілкувалися, обмінювалися досвідом, підвищували свої кваліфікації та надихалися новими ідеями, щоб стати для своїх учнів ще кращими!

capture-20200421-121514

"Вміння навчатися, вміння слухати, гнучкість, навики толерантності, ділитися досвідом", - ось як говорить про EdCamp вчитель інформатики А. М. Тихоненко.

Більше статтей...