До уваги батьків учнів школи

Вхід батьків до школи заборонений на час карантину. Щоб вирішити питання, отримати довідку чи будь-який інший документ, Вам потрібно зателефонувати 54-33-54 і записатися.

Учнівські квитки - продовження та видача нового (від вас бланк, фото) через класних керівників.

Графік роботи:

8.00-12.30

13.30-17.00

Телефон/факс: 54-33-54

Електронна адреса:

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма 2021-2022 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09. 2021 року становить 2217 учнів.

Звіт директора школи 2020-2021 н.р.

Кошторис-2020

Кошторис-2021

Звіти 2019

Протидія булінгу в освітньому середовищі

"Зупинемо булінг разом!"

План заходів "Булінг"

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки насильства, булінгу (цькування)

Запобігання булінгу

Проект "Подаруй планеті надію" PDF Друк e-mail
Четвер, 03 березня 2011, 10:38

nadia

Мета проекту:
виховання свідомого ставлення людини до збереження лісу шляхом ефективного застосування цифрових технологій у прикладному навчанні.
Цей проект працює в рамках конкурсу "Samsung назустріч знанням".
В ході проекту учні усвідомлюють, що ліс - це одне із природних багатств України і Черкащини, долучаються до процесу лісовідновлення, створюють відеобанк "Унікальні дерева Черкащини" тощо.

Опис проекту

21 березня - Всесвітній день лісівництва

21 березня відоме всьому світу як Всесвітній день лісівництва. Цей день відзначає значення і внесок лісів та лісового господарства в життя суспільства. Щороку в цей день фахівці з усього світу знаходять час для обговорення корисностей лісу, товарів та послуг, отриманих з лісу. Населення може дізнатися як відбувається, або ж має відбуватись, стале управління лісами, невиснажливе використання лісових ресурсів (без завдання шкоди лісовим екосистемам) з метою їх збереження для майбутніх поколінь.
 Цю традицію було започатковано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісівництва, яка одразу ж була підтримана Організацією ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО). Європейська конфедерація сільського господарства зазначила, що цей день має бути набагато важливішим за Всесвітній день дерева. «Всесвітній день лісівництва потрібно використовувати для розповсюдження інформації щодо всіх аспектів багатства лісу, представлених з трьох точок зору: виробництво, захист та відновлення, а також їх зв’язок із заповіданням», – було зазначено конфедерацією.
 Всесвітній день лісівництва святкується в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань. Звичайно в Південній півкулі цей день є днем осіннього рівнодення, але в будь-якому випадку даний період є сприятливим для посадки та росту дерев. З того часу багато країн перейняло цю практику.

IMG_6189    IMG_6321

IMG_6325   IMG_6333