eTwinning

2024-2025 н. р.

Вчителі англійської мови Музика Олена та Даник Світлана відвідали щорічну національну конференцію “еTwinning – Україна: результати 2024 року та перспективи і завдання 2025 року”, що відбулася 18 січня в м.Київ. Впродовж конференції були окреслені результати попереднього року, а також  пріоритети еTwinning на 2025 рік, відбулися виступи еTwinners, які представляли освітню спільноту України на міжнародних заходах, оголошено переможців національних еTwinning-номінацій 2024 року, які стали прикладом інноваційного підходу до навчання. Вчителі нашої школи були відзначені сертифікатами та подяками за якісно виконану проєктну роботу спільно зі своїми учнями, які були вмотивовані до подальших успіхів пам’ятними подарунками. 

Project work – eTwinning plus!

2023-2024 н. р.

Проєкт “Unity in Diversity”, який здійснили учні 7-В класу на чолі з Даник Світланою Іванівною, мав на меті розкрити значення гасла Європейського Союзу: Єдність у різноманітті! З його допомогою учні дізналися про європейські символи такі як гімн, валюту, прапор, європейське громадянство, європейські інституції, внесок держав-партнерів у розвиток історії та культури та визначили наші загальні цінності. За допомогою проєкту ми уявляли наше європейське майбутнє та заприятелювали зі студентами eTwinning спільноти з Румунії, Туреччити, Італії, Греції та Молдови. Учні мали змогу розвивати свій громадянський дух, вчитися вирішувати реальні життєві проблеми, набувати впевненості у собі, працюючи в демократичному, толерантному та інклюзивному середовищі та залучаючись до онлайн-зустрічей і виконання спільних завдань. Щомісяця перед нами було завдання, яке потрібно було виконати та представити міжнародним командам. Ми також разом створили досить довгий спільний акровірш, обмінялися листами та зробили багато інших заходів.

Це неймовірно приємно й ми, навіть, не сподівалися, що це можливо! Після відновлення Програмами eTwinning Ukraine проєкт LEARNT( Lets drEAm ouR commoN fuTure), в якому брали участь учні 8-В ( 7-В) в 2022-2023 навчальному році разом з учителем Музикою Оленою Анатоліївною отримали National Quality Label та European Quality Label . Дистанційне навчання, графіки відключення електроенергії, нестабільний інтернет, повітряні тривоги – ми все це пережили! Вітаємо учнів- учасників проєкту !

 Кінцеві результати проєкту – нагороди за якісну роботу на національному та європейському рівнях – були досягнуті завдяки плідній роботі та взаємодії учнів та вчителя.

Крім того, учні були залучені до проєкту “Let’s Make e-Bridge”, який ґрунтувався на   налагодженні зв’язків між учнями, знайомлячись один з одним, ділячись інформацією про свої родини, захоплення, тощо.

 Починаючи кожен проєкт, ми створювали відео-презентацію своєї школи та логотипи проєктів.

etwinning-2022-2023

2022-2023 н. р.

Впродовж 2022-2023 навчального року Даник Світлана Іванівна разом з учнями 6В класу співпрацювали над проєктом “P(eT)s Add Joy to Our Life”. 

 У співпраці з вчителями та учнями з Греції, Молдови, Румунії, Кіпру, Португалії  і Польщі ми ділилися історіями, фото своїх улюбленців та тим, як ми за ними доглядаємо, дізнавалися як домашні улюбленці можуть допомагати людям, спільними зусиллями створили історію “Reksio, the Dog”, складали вірші про своїх тваринок, брали участи в опитуваннях, долучилися до онлайн зустрічей.

Новий 2022-2023 навчальний рік став роком нового проекту eTwinning plus. LEARNT (Lets drEAm ouR commoN fuTure )- новий досвід проектної діяльності учнів 7в класу і класного керівника Музики Олени Анатоліївни.

Перший етап проекту – знайомство з партнерами . Учні з Італії, Хорватії, Греції, Польщі, Литви і України познайомилися в Padlet, представили свої інтереси захоплення і поділилися своїми сподіваннями щодо подальшої роботи.  Наступний етап – створення логотипу проекту. Кожна команда представила 2 або 3 логотипи і за допомогою онлайн голосування обрали логотип – переможець. Ескіз Поліни Топчій отримав найбільшу кількість голосів і тепер доповнює інтерфейс проекту на платформі.

Напередодні нового року відбулася наша перша онлайн зустріч. Учасники проекту мали можливість побачити один одного,  презентували  традиційні святкові солодощі і майже 40 учасників зустрічі мали можливість зіграти в Kahoot присвячений цікавим фактам про Європейський союз.

Зараз учні зайняти написання поезії – A collaborative poem on Internet safety and social media. Крім цього На основі історії Софі Марш «Patches story» і з дозволу автора учні всіх країн продовжують казку про пригоди жирафа, який страждає на рідкісну хворобу.

Попереду нас чекають нові відеоконференції, зйомки відеороликів, створення коміксів, вивчення мов країн учасниць проекту.

Використання сучасних інформаційних технологій, натхнення і ентузіазм учасників прибирають кордони і дають можливість відчути себе частиною «Спільноти шкіл Європи» та отримають безмежні можливості.