Project work – eTwinning plus!

2023-2024 н. р.

Це неймовірно приємно й ми, навіть, не сподівалися, що це можливо! Після відновлення Програмами eTwinning Ukraine проєкт LEARNT( Lets drEAm ouR commoN fuTure), в якому брали участь учні 8-В ( 7-В) в 2022-2023 навчальному році разом з учителем Музикою Оленою Анатоліївною отримали National Quality Label та European Quality Label . Дистанційне навчання, графіки відключення електроенергії, нестабільний інтернет, повітряні тривоги – ми все це пережили! Вітаємо учнів- учасників проєкту !

etwinning-2022-2023

2022-2023 н. р.

Новий 2022-2023 навчальний рік став роком нового проекту eTwinning plus. LEARNT (Lets drEAm ouR commoN fuTure )- новий досвід проектної діяльності учнів 7в класу і класного керівника Музики Олени Анатоліївни.

Перший етап проекту – знайомство з партнерами . Учні з Італії, Хорватії, Греції, Польщі, Литви і України познайомилися в Padlet, представили свої інтереси захоплення і поділилися своїми сподіваннями щодо подальшої роботи.  Наступний етап – створення логотипу проекту. Кожна команда представила 2 або 3 логотипи і за допомогою онлайн голосування обрали логотип – переможець. Ескіз Поліни Топчій отримав найбільшу кількість голосів і тепер доповнює інтерфейс проекту на платформі.

Напередодні нового року відбулася наша перша онлайн зустріч. Учасники проекту мали можливість побачити один одного,  презентували  традиційні святкові солодощі і майже 40 учасників зустрічі мали можливість зіграти в Kahoot присвячений цікавим фактам про Європейський союз.

Зараз учні зайняти написання поезії – A collaborative poem on Internet safety and social media. Крім цього На основі історії Софі Марш «Patches story» і з дозволу автора учні всіх країн продовжують казку про пригоди жирафа, який страждає на рідкісну хворобу.

Попереду нас чекають нові відеоконференції, зйомки відеороликів, створення коміксів, вивчення мов країн учасниць проекту.

Використання сучасних інформаційних технологій, натхнення і ентузіазм учасників прибирають кордони і дають можливість відчути себе частиною «Спільноти шкіл Європи» та отримають безмежні можливості.