Заклад сьогодні

У 2023-2024 н. р. в Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області навчається 1806 учнів. Заклад освіти є Асоційованим членом проєкту АШЮ (Асоційована школа ЮНЕСКО). Мережа школи складає 63 класи. У закладі освіти 17 спеціалізованих класів з поглибленим вивченням предметів (математика, іноземні мови). Крім того, є профільні класи, які охоплюють 248 учнів.

Школа має виділену лінію для підключення до Інтернет. З 2002 року у школі видавалася власна друкована газета “Альтаїр”, наклад якої складав 2000 примірників. Регулярно оновлюється інформація на сайті школи та на офіційних сторінках в соціальних мережах. В закладі освіти успішно працює дебатний клуб «Максимум». Молодші школярі об’єднані в дитячу спільноту – «Барвінкова країна». В школі обладнано експозицію – Світлиця українського побуту та виставку експонатів «Звитяги українського народу». Заклад є провідним в області з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

У школі працює колектив висококваліфікованих педагогів: (всього 122 особи)

• Заслужений учитель – 1
  • нагороджених знаком “Відмінник освіти” – 1
  • майстрів спорту – 2
  • вчителів-методистів – 34
  • старших вчителів – 33
  • вчителів вищої категорії – 91
  • вчителів І категорії – 16
  • вчителів ІІ категорії – 7
  • спеціалістів – 8.

Для всебічного розвитку школярів обладнано:

• 95 навчальних кабінетів;
  • 20 кабінетів початкових класів;
  • 3 майстерні;
  • 2 спортивних зали;
  • 2 актових зали;
  • 6 комп’ютерних класів;
  • бібліотеку з читальним залом, бібліотечний фонд складає 47516 примірників, художня література – 10034.

При школі функціонують:

• психологічна служба;
  • медичний пункт;
  • їдальня на 180 місць;
  • 2 спортивні майданчики зі штучним покриттям;
  • тир.

Школа є найбільшою в області за кількістю учнів, працює у 2 зміни.

Мова, якою відбувається освітній процес, – українська. У школі вивчаються іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська.