Дистанційне навчання!

Дистанційне навчання!

Шановні батьки! З 16 березня 2022 року в школі відновлюється освітній процес, із застосуванням технологій дистанційного навчання.
Для його організації керуємося рекомендаціями МОН:
1. У співпраці МОН України з компанією Google Україна створено Всеукраїнський онлайн-розклад для організації дистанційного навчання школярів в умовах війни, скористатись яким можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad Розклад розроблено для учнів 1–11 класів згідно з календарно-тематичним плануванням, він працює на основі Google-календаря, до якого матимуть доступ усі охочі.
2. Для опрацювання кожної навчальної теми запропоновано відповідні матеріали Всеукраїнської школи онлайн (відеоуроки, конспекти, тестові завдання). Для зручності навчання у складних воєнних умовах у мобільному застосунку Всеукраїнської школи онлайн (#ВсеукраїнськаШколаОнлайн ) функціонує кабінет учителя, який створений для підтримання дистанційного зв’язку з учнями.
3. Крім цього, 14 березня 2022 року стартує освітній проєкт МОН України «Навчання без меж», який надає можливість школярам переглядати трансляції телеуроків на телеканалах Суспільне, Піксель, Плюсплюс і на платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ. Розклад цих занять буде оприлюднено на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель», регіональних телеканалах Суспільне мовлення, а також на платформах онлайн-телебачення:MEGOGO https://megogo.net/ua, Kyivstar ТБ https://tv.kyivstar.ua/ua/, 1+1 video https://1plus1.video/ SWEET.TV https://sweet.tv/.
4. Для планування щоденних зустрічей учнів з класним керівником з метою взаємопідтримки та обговорення загальних питань МОН України рекомендує використовувати відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради для батьків від Світлани Ройз; доступ за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/psihologichna-turbota-vid-svitlani-rojz
«Дистанційна школа для учнів» містить 10-ти або 15-хвилинні навчальні відеопояснення нового матеріалу уроків з усіх основних навчальних предметів для 2-11 класів, які школярі можуть переглядати у зручний для себе час стільки разів, скільки їм потрібно для засвоєння нової теми.

Щоденно класні керівники будуть зустрічатися онлайн з учнями школи!