Нагородження освітян м. Черкаси

З нагоди відзначення Дня працівників освіти в м.Черкаси відбулось нагородження освітян.

За заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, багаторічну сумлінну працю на освітній ниві, високу результативність у роботі, а також із нагоди святкування Дня працівників освіти оголошена подяка учителю початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Олесі Іштванівні Космині.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, за співпрацю щодо розвитку профспілкового руху, принципову громадянську позицію щодо захисту трудових, соціально-економічних прав і духовних інтересів членів Профспілки почесною грамотою нагороджено директора Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Дмитра Володимировича Бунякіна.

Щиро вітаємо та бажаємо нових звершень!