Підтримуйте один одного і перемога буде за нами!

У нинішній ситуації надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки родини та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються. Проте вчителі нашої школи зараз, як ніколи, намагаються підтримати своїх учнів, адже ми всі одна велика родина. І дуже приємно отримувати взаємну підтримку від батьків наших вихованців.

Мама одного з учнів 7-В класу так відгукується про роботу вчителів 17 школи:

“Хотіла попросити вас передати нашим учителям, котрі зараз проводять уроки для наших дітей, красно дякую за той формат, в якому проводяться уроки, за те, наскількі ці уроки зараз інформативні та цікаві. Навіть дистанційно, але вчителі піклуються про наших дітей, хвилюються, намагаються зацікавити навчальним процесом, жартують і т.п. Мабуть, так було і раніше, але зараз це особливо важливо та цінно. Мені вдалось побувати на дистанційних уроках та особисто оцінити їх рівень та якість.
Ще раз дякую нашим вчителям!”