У гуманітарному центрі ЧМР активно працює “Пошта для передової”. Там установили спеціальну скриньку, щоб охочі змогли відправити свого листа воїнам. Слова вдячності і підтримки разом із гуманітарною допомогою передають на передову.
Серед охочих приєднатись до акції є й учні Черкаської школи №17. Учениця 9-М класу допомагає плести сітки та маскувальні костюми та вже написала листа нашим захисникам.
“Пошта для передової”
![“Пошта для передової”](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/poshtanaperedovu.jpg)