Шкільна благодійна акція “Подаруй ЗСУ домашній Великдень!”

☀️

Великдень – найбільше християнське свято, яке несе віру, надію та любов. В такий день кожна людина має відчути турботу та підтримку, а особливо ті, хто знаходиться далеко від родини і захищає нас на фронті.

💙
💛

Саме тому наша школа провела благодійну акцію “Подаруй ЗСУ домашній Великдень!”, аби надіслати нашим воїнам частинку світла і спекти святкові паски для військових ЗСУ!

🧁

Увесь шкільний колектив долучився до акції. Учні разом з батьками зібрали необхідний набір продуктів, а вчителі вже розпочали процес випікання пасок.

🎨

І, звичайно, вже за традицією до смаколиків додаємо обереги та творчі роботи учнів та учениць.

🫶

Проведеною акцією школа №17 хоче віддячити воїнам за героїчні вчинки та подарувати щось особливе на свято Великодня.