Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки та безпеки дорожнього руху, у нашій школі з 14 по 18 листопада проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.

Основною метою проведення тижня є:
– формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я;
– популяризація основних правил поведінки на вулицях і дорогах, на залізниці;
– ознайомлення з правилами використання (носіння) світлоповертальних елементів;
– ознайомлення з правилами надання домемидчної допомоги постраждалим;
– розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.