«Тиждень історії»!

В школі пройшов «Тиждень історії»!

Учні долучилися до великої кількості заходів. Тиждень розпочався з важливого для кожного українця свята – Дня Соборності! До 70-річчя утворення Черкаської області учні оформили стенд «Славні імена Черкащини»! Протягом тижня учні ознайомилися з виставкою літератури, присвяченої історії нашого краю. Окрім того, відбулися тематичні уроки: «Наш край в період революції. Холодноярська республіка», «Памʼятки історії рідного краю» та «Наш край на межі ХІХ-ХХ століть». Найцікавішим для учнів стали: вікторина «Допитливі та прискіпливі», історичний квест «Що ти знаєш про козаків?» та пізнавально-розважальна гра «Стежинами давнини». Завершили тиждень історії заходи, присвячені вшануванню памʼяті жертв Голокосту та Героїв Крут.