Зустріч з представниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Відтак 6 жовтня здобувачі освіти СШ № 17 зустрілися з представником поліції. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про булінг та відповідальність за нього. Особливу увагу приділили темі правил поведінки під час сигналів тривоги та поводження з вибухонебезпечними приладами.
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

IMG_20221006_124559
IMG_20221006_124501