10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я

Ментальне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість використовувати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати. Психологічно здорова людина – це насамперед людина спонтанна і творча, життєрадісна і весела, відкрита, яка пізнає себе та навколишній світ не тільки розумом, а й почуттями.

Сьогодні в Барвінковій країні про це багато говорили.

Як впоратися зі стресом, коли лунає повітряна тривога, відчувати себе впевнено та спокійно навіть в укритті, де іноді буває нудно, тривожно і навіть страшно, розповів міністр освіти та науки України Оксен Лісовий (Кампанія #BraveKidsUkraine).

Учні ознайомились з комплексом вправ для заспокоєння, зняття напруги тощо.

В деяких класах з’явились скриньки «Я хочу, щоб мій учитель знав…», де діти можуть анонімно ділилися історіями, які зазвичай залишаються непочутими і навіть нерозказаними і «Консервація приємних спогадів» – з подіями, під час яких учнів переповнювали позитивні емоції.

І так, як на психічне здоров’я дуже позитивно впливає рухова активність, ми провели Веселу рухливу перерву.

А головне – всі зрозуміли, що важливо бути уважним один до одного та оберігати власне ментальне здоров’я.