Учні 17 школи традиційно взяли участь в освітній ситуаційній рольовій грі «Модель ООН. Черкаси -2024»! Цього року ми представляли Швейцарію! Школярі спробували себе у ролі дипломатів, працювали в різних комітетах та взяли участь у відтворенні роботи Організації із дотриманням реальних правил процедури. А вже наступного дня, у суботу, відбувся дипломатичний бал, на якому школу представляла пара: Пальонна Наталія (учениця 10-А класу) та Івлєв Ілля (учень 11-М класу)! Під час балу нагородили найактивніших учасників гри! І ми знову серед найкращих! Левінська Юлія (9-А) стала кращим делегатом комітету Прав людини! Бобін Олексій (11-А) отримав грамоту як голова комітету ECOSOC!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430289703_372243965764175_2236595253555515005_n-1024x682.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430319330_372243995764172_550530461453894643_n-768x1024.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430310954_372244062430832_542397654908184218_n-1024x682.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430252842_372243895764182_1741260189394956097_n-1024x673.jpg)