Учні 5-є класу продовжують знайомитися з різними видами мистецтва, які опановують їх однокласники. Минулого разу це був балет «Аліса в Країні Див», а цього разу – мюзикл «Експрес дитячих мрій».
30 травня в філармонії учні слухали та дивилися концерт Зразкового шоу-гурту Черкаської ДМШ 2 «25 квітограй». Учасником цієї групи є Єкатеринін Олексій.
Діти приємно провели час і долучилися до допомоги ЗСУ, тому що кошти від концерту пішли саме туди!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-05-30_20-02-05.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-05-30_20-03-00.jpg)