Щорічне свято музейництва, що відзначається 18 травня, привернуло до себе увагу учнів нашої школи. Так, учнівський колектив 5-є класу оглянув експозиції Художнього музею. В прохолодних залах діти змістовно та цікаво провели час!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-11-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-18_12-24-55-1-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-18_12-25-54-1-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-18_14-58-22-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-18_15-07-07-1-768x1024.jpg)
Щорічне свято музейництва, що відзначається 18 травня, привернуло до себе увагу учнів нашої школи. Так, учнівський колектив 5-є класу оглянув експозиції Художнього музею. В прохолодних залах діти змістовно та цікаво провели час!