19.04 у нашій школі відбулася дружня дебатна зустріч команди “Мамина радість” дебатного клубу “Максимум” та команди “Хвиля” з Червоної Слободи. Представниками нашого дебатного клубу стали учні 6-А класу Культішова Вікторія, Шепер Данііл та Кобзар Єгор.
Грали на тему “Інтернет приніс більше шкоди”. В ході запеклого обговорення та суперечок перемогла команда гостей з Червоної Слободи. Команди були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.
Суддями було визначено кращих спікерів в кожній команді. Кращим спікером клубу “Максимум” стала Культішова Вікторія.
Дякуємо суддям, тренерам, глядачам, а також нашим дорогим гостям з Червоної Слободи за цей незабутній турнір! Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю, обмін досвідом та розвиток дебатної спільноти.
Також під час дружньої зустрічі було проведено урочисте нагородження нашої англомовної команди, яка у березні цього року посіла І місце на Всеукраїнському дебатному турнірі “Афінський форум” та отримала кубок.
Директор школи, Бунякін Дмитро Володимирович, особисто привітав наших дебатерів з перемогою!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/11.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/12.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/13.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/15.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/16.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/17.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/18.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/19.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/20.jpg)