У початковій школі пройшов День читання вголос! Діти не лише принесли свої улюблені книги, але й з великим захопленням розповіли про їх зміст, зачитали цікаві уривки. Особливої уваги заслуговує знайомство з сучасним письменником України – Олександром Дерманським. Всі із задоволенням слухали та читали його вірші, які захоплювали своєю простотою та водночас глибиною змісту. Нехай кожен день буде для нас днем, коли ми занурюємося у світ книжок та відкриваємо нові горизонти знань!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/422600738_356788827309689_2555522352693177738_n.jpg)