Учні 9-В класу разом з класним керівником відвідали Патріотичний МУЗЕЙ АТО. Діти отримали велике задоволення від розповідей Олексія Святенка, який ознайомив з експонатами музею: елементами снарядів, гільзами, осколками, бронежилетами та касками. Учні також побачили колекцію шевронів, які належать різним підрозділам ЗСУ! На завершення екскурсії, Олексій розповів про бійців-героїв Черкащини, які боронять нашу країну сьогодні!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422681514_366397969682108_1775195871078477973_n-1024x1024.jpg)