Фестиваль науки та робототехніки “RoboTerra. Україна: вистоїмо, переможемо, відбудуємо!”

🎓 🏆 12 травня на базі КЗ “Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради” відбувся фестиваль науки та робототехніки “RoboTerra. Україна: вистоїмо, переможемо, відбудуємо!”

✅ 17 школу представляли Іван Малий “Піксель”(4-Г клас), Єва Слинько “EV3E”(6-А), Максим Судін “Sharik”(6-А), Владислав Коріненко “Пупсік” (8-М), Мирослав Литовченко “OLD”(11-Г). Тренери команди Аліна Миколаївна Тихоненко та Юрій Сергійович Устименко.

Вітаємо переможців фестивалю:

🔹Категорія “Сумо дистанційне”:

🥇1 місце – команда OLD, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області

🥈2 місце – команда Sharik, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області

🔹Категорія “Сумо автономне”:

🥇1 місце – команда Пупсик, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області

🥉3 місце – команда Піксель, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області