«Хай буде мир для України!» –
Всі просять: доньки і сини.
Молитви наші Богу линуть,
Щоб більше не було війни.
21 вересня у всьому світі відзначався Міжнародний День Миру. Це свято проголошено Генеральною Асамблеєю ООН як день відмови від насилля і припинення вогню у всьому світі. Незважаючи на це, вчора наше місто відчуло, що таке війна.
Але українці сильні, мужні і незламні. Тому учні початкової школи долучились до відзначення Дня Миру вчора і продовжили сьогодні. Вони дослідили історію свята, намалювали малюнки, виготовили символи Миру – білих голубів, написали на них слова вдячності і підбадьорення для захисників та захисниць, які боронять нашу державу від ворогів. Сподіваємось, що скоро наші голуби знайдуть своїх адресатів.
Хай Голуб Миру пролетить в кожну хату і принесе мир, любов, здоров’я і щастя!
Віримо в перемогу та мирне майбутнє!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1695371063-4-1024x473.jpeg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1695371063-3-1024x768.jpeg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1695371063-2-1024x680.jpeg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_11-45-50-749-1024x766.jpg)