21 лютого – Міжнародний день рідної мови! Свято покликане захищати й розвивати мову кожного народу, що існує на планеті. Своєю особливою мовою будь-яка етнічна спільнота завжди вирізняється з-поміж інших. Рідна мова є носієм цінностей та знань, які передаються з покоління в покоління в якості нематеріального культурного спадку. Сьогодні у нашій школі пройшов Міжнародний день рідної мови. Учні та вчителі підтримали свято, прийшовши у вишиванках до школи!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422661027_365293299792575_2876944621469784290_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422661893_365293153125923_6484290111616764683_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422690276_365293263125912_8173247035950817185_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422700408_365293476459224_2502931950557179618_n-1024x768.jpg)