У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій школі стартував День толерантності.
Відзначення Міжнародного дня толерантності дасть можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
Міжнародний день толерантності
![Міжнародний день толерантності](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/00c0d825137bfc7f.jpg)