Нова реальність, в якій ми живемо, вимагає від нас нових знань. Всі ми постійно повинні дбати про безпеку та маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними.
Начальник відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління гуманітарної політики Козирь Віталій Вікторович провів сьогодні заняття з учнями з мінної безпеки та надав безпекові рекомендації в умовах воєнного часу. Під час заняття учні дізнались, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, як їх можуть замаскувати а також базові навички з надання домедичної допомоги.
Захід довів, що важливі знання можна викладати не лише професійно, а й цікаво!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-22-3-1-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-22-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-23-2-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-23-3-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-23-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-14_11-35-24-1024x768.jpg)