В місті Ірпінь започаткували Всесвітню акцію «Один мільйон дерев життя». У цей день заплановано висадити один мільйон дерев на 70 локаціях України, та в 30 країнах світу.
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f49a.png)
22 квітня, у Всесвітній День Землі, вирішили підтримали цю акцію і в Черкасах. Учениця 5-Є класу, Катерина Шаповалова, приєдналася до висадки платанів.
![🫶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1faf6.png)
У рамках акції також був проведений телеміст в кількох областях України та інших країнах для збору коштів на розвідувальні дрони Міжнародного проєкту «1000 дронів для України». Катя задонатила своїх 500 грн.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-2.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-3.jpg)