В школі стартував “ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ”. 🏆🤾🤸🏋️
В програмі заходів: онлайн-вікторини на олімпійську тематику, майстер- класи з баскетболу, боксу, тхеквондо, веслування, товариські зустрічі з футболу, спортивні змагання Cool Games тощо. Так, зокрема однією з перших подій олімпійського тижня стала зустріч здобувачів освіти 6 Б класу з тренером баскетбольного клубу “Черкаські Мавпи” – Данилом Пироженком.🏀⛹️♀️⛹️
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/c677a3d3-d69a-4f89-b2ef-8e600ae2d8e211-1024x769.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/faa52b5d-c6e9-487a-852e-956dbfb15e4f111-1024x769.jpg)