Перетворюй російські книги на «зброю» проти російської армії!

24 лютого назавжди змінило хід думок українців. Для багатьох людей читати книги російською мовою стало просто неможливим, чимось чужим, неприйнятним. Якщо ви відноситеся до цієї категорії людей, ви вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з «літературним агресором» у вашій домівці. Читати їх ви вже не зможете, викинути книгу вихована та високоморальна людина собі не дозволить.

ccd86293d5827702d2227a298848d505

Думаючи, яке рішення прийняти щодо книжок російською мовою, вирішили, що їхня доля — принести користь нашим військовим. Тому школа оголошує акцію зі збору макулатури “Здай російськомовну книжку – допоможи ЗСУ”!

Просимо батьків разом із дітьми перебрати книги у домашніх бібліотеках і російськомовні – здати на макулатуру. Отримані кошти школа спрямує на закупівлю м’яса для виготовлення тушонки для ЗСУ.

Російськомовні книжки приносити до запасного виходу актової зали (внутрішній двір, вхід з вул. Хрещатик).

Час прийому: з 7:45 до 10:00 з понеділка по п’ятницю (12 вересня – 16 вересня).