У школі № 17 продовжуються активні тренування та підготовка учнів 6-их класів з спортивного орієнтування до ІІ (міського) етапу змагань в рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422661252_365076396480932_761826476754332602_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/422654169_365076379814267_3934559569788563002_n-1024x768.jpg)
У школі № 17 продовжуються активні тренування та підготовка учнів 6-их класів з спортивного орієнтування до ІІ (міського) етапу змагань в рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!