В неділю, 21 травня, учні 5-є класу разом з батьками відкривали для себе нові маршрути для подорожей Україною. Вони побували в місті Володарка ( Білоцерківського району) і відвідали садово-парковий комплекс Сад сакури. Потім маршрут пролягав до села Буки, яке розташоване на березі річки Роставиця. Це вже Київська область. Тут розташований маєток родини Суслових . Це цілий комплекс з церквами, капличками, водоспадами, «країною казок» та зоопарком.
Протягом дня всі мали можливість милуватися чудовою українською природою , прекрасним ландшафтним дизайном та вишуканою архітектурою.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/6e0ed029-2499-4fb2-a44c-f91c3a999968-769x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/8bfc32c6-be7d-44e5-b4a4-ad2e89d939b6-1024x770.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/13a2fd8c-589a-4512-b72b-d5a19db4b4ae-769x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/063ffb00-5a0d-4ace-b52d-faadb16ba76a-770x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/02379406-98b9-454d-a06c-a68dc76116d0-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/f922ef60-325d-426c-98ab-2899349b0a3f-768x1024.jpg)