Із нагоди святкування Дня Української Державності міський голова Анатолій Бондаренко подякував та відзначив нагородами тих людей, котрі зараз роблять важливий внесок у зміцнення нашої держави та творять майбутнє України.
Грамотою за багаторічну сумлінну працю, навчання підростаючого покоління, а також якісну підготовку учнів до національного мультипредметного тесту було нагороджено вчителя української мови Надію Іванівну Лелеко.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_5341777197314198212_y-734x1024.jpg)