Наша школа долучається до збору техніки. Потрібні старі комп’ютерні комплектуючі, неробочі, або настільки застарілі, що вже не використовуються; системні блоки комп’ютерів, або окремо материнські плати, процесори, пам’ять, відеокарти, мережеві та звукові карти, жорсткі диски, CD-ROM, ноутбуки, планшети, смартфони чи старі кнопкові мобільні телефони.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Головна мета проєкту «Москалевбивчий мотлох» полягає у допомозі військовим шляхом передачі їм зібраної комп’ютерної техніки або придбання потрібної їм техніки за кошти, отримані внаслідок діяльності в межах проєкту.
Додаткові цілі проєкту:
1) допомогти людям позбавитись від мотлоху, який роками лежить і не приносить жодної користі;
2) дати можливість допомогти ЗСУ людям, у яких матеріальний стан не дозволяє допомогти грошима;
3) не допустити, щоб акумулятори потрапили на сміттєвий полігон;
![💾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1/16/1f4be.png)
Можна приносити техніку в приміщення шкільної майстерні в робочі дні з 09 до 17 год. Відповідальний Поліщук Олег Володимирович.