Сьогодні, 27 квітня, представники головного управління ДСНС України у Черкаській області зустрілися з учнями школи, аби нагадати про правила безпеки в умовах воєнного стану вдома, в школі та на вулиці. Також учні уважно прослухали всі поради щодо мінної та пожежної безпеки.
Після тренінг-акції школярам подарували тематичні посібники та набір навчальних ігор, а найактивнішим учням – набір з буклету, наліпок, зошитів та коміксу.
Дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-6-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-3-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-4-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-21-2-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-21.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-22.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-24-2.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-24.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-25-2.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-26.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-27.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-57-29-2.jpg)