Шевченківськими шляхами

🌺 🏫 🌼

Сьогодні наша школа нагадувала квітник – за традицією здобувачі освіти й вчителі прийшли до школи у вишиванках.

Увесь день, на кожному уроці лунали вірші Тараса Шевченка, відбулись вікторини, конкурси читців, літературні ярмарки – усе, щоб глибше познайомитись із творчою спадщиною Кобзаря, стати шанованими читачами, Українцями.

🟠

Заходи, присвячені 209 річниці з дня народження Тараса, якого недаремно називають батьком нації, почалися заздалегідь – учні 5 – 11 класів стали учасниками конкурсу есеїв «Мій Шевченко», учні 5-х класів малювали ілюстрації до вірша «Садок вишневий коло хати». Для охочих поглибити знання оформлені 4 стенди про творчість Тараса.

🟢

Десятикласники 10-Б, В, Є, М класів вирушили в подорож «Шевченківськими шляхами» на брейнрингу. В 11-х М і Ф класах розглядали життєвий шлях Кобзаря на заході «Тарас Шевченко: геніальність, самотність, жінки».

🔵

Проєкт «Шевченко від А до Я» – 9-А клас, а в 9-Б, Г, Д класах відбулись Шевченківські читання.

🟡

Святково-пізнавальні заходи не можна вмістити в один день. Попереду – екскурсії в музей «Кобзаря», конкурс юних поетів, Участь у Шевченківському марафоні. Покладання квітів до пам’ятника Шевченку. Шевченківські дні тривають до 22 травня.