Вітаємо педагогічний колектив школи та всіх учасників освітнього процесу!
Станом на 17.02.2023 Черкаська спеціалізована школа №17 отримала статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером.
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4a/1.5/16/1f537.png)
Протягом 2022/2023 навчального року більшість педагогічних працівників школи пройшли навчання задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.
![🆗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1.5/16/1f197.png)
За підсумками навчання педагогічні працівники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а заклад СШ №17 – статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education”.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/ua-dgtfe-02-23-00457_page-0001-1024x788.jpg)