Сьогодні відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року. Освітній тріумф»!
Нагадаємо, що цьогоріч у конкурсі взяли участь 32 педагоги закладів загальної середньої освіти! Лауреатів конкурсу відзначили дипломами та подарунками, а переможці отримали грошовий приз у розмірі 20 тис. гривень!
Нашу школу представляла вчитель історії — Зайченко Яна!
Під час церемонії директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов відзначив грамотою і директора школи Дмитра Бунякіна, який безпосередньо допомагав у проведенні конкурсу на базі нашої школи!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/406709090_316670107988228_2917028792756810129_n-1-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/406752502_316670064654899_3321493260634967126_n-1-1024x682.jpg)