Рятувальники Черкас провели бесіду з учнями 5-Л класу по дотриманню пожежної безпеки, безпечної експлуатації електроприладів в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння.
Діти поділилися знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-23_15-12-28-2-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-23_15-12-28-1024x768.jpg)