20 червня 2023 року відбувся звіт директора Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області Дмитра Бунякіна перед педагогічним колективом та громадськістю за 2022-2023 навчальний рік.
Було проведено оцінювання діяльності директора школи шляхом таємного голосування.
Переглянути детальну інформацію про звіт та оцінку роботи директора школи можна за посиланням
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/355334433_213775844944322_2299320729468483051_n-1024x768.jpg)