Учениця 3-Л класу Софія Запісецька взяла участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивної гімнастики, який проходив 22-23 березня у місті Черкаси, та зайняла І місце.
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Вітаємо та бажаємо нових перемог!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-30_15-01-23-498x1024.jpg)
Учениця 3-Л класу Софія Запісецька взяла участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивної гімнастики, який проходив 22-23 березня у місті Черкаси, та зайняла І місце.
Вітаємо та бажаємо нових перемог!