Загалом за два тижні у Черкаській спеціалізованій школі № 17 всі небайдужі переробили понад 5 тонн м’яса.
Віднедавна виготовляємо джерело вітаміну С у міжсезоння — квашену капусту. За 5 днів перешаткували 800 кг! І за це теж дякуємо черкащанам, які її зносять і закуповують.
Дякуємо вчителям, котрі у вільний від уроків час доєднуються до роботи. Дякуємо технічному персоналу, учням та батькам Черкаської спеціалізованої школи номер 17 за допомогу!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/276308671_7568649726480204_5941118234444191489_n.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/276109801_7568649959813514_768228302675997965_n.jpg)
Все це – для ПЕРЕМОГИ! Єдиної і спільної! Разом до ПЕРЕМОГИ!