Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи та виховні години.
![iber_2022-09-20_14-56-33-907](https://www.school17.ck.ua/images/stories/iber_2022-09-20_14-56-33-907.jpg)
![iber_2022-09-20_14-56-33-964](https://www.school17.ck.ua/images/stories/iber_2022-09-20_14-56-33-964.jpg)
Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир!
![er_2022-09-21_07-39-56-822](https://www.school17.ck.ua/images/stories/er_2022-09-21_07-39-56-822.jpg)