Вітаємо учнів нашої школи з успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях з Таеквон-До!
Змагання проходили в м. Ужгород з 9 по 12 листопада!
Переможцями та призерами стали: Васьковська Софія (8-Д) – 1 місце (спаринг),1 місце (командний спаринг),2 місце (командний туль); Яковенко Ренат (11-Є) – 1місце (спаринг), 1 місце (командний туль), 2 місце (командний спаринг); Губа Богдан (8-А) – 2 місце (традиційний спаринг), 3 місце (спаринг); Гладун Ярослав (5-Є) – 2 місце (традиційний спаринг);
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/404497721_308326072155965_214009924614112705_n-1024x678.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/404280638_308326192155953_5250279315775827127_n-1024x678.jpg)