Вибори Барвінка і Ромашки

У класних колективах тривають вибори Барвінка і Ромашки. Хочете зазирнути за куліси перегонів? Люб’язно відкрила нам завісу класний керівник 4 – Б класу Силантьєва Світлана Іванівна: – Щоб корабель йшов правильним курсом, йому дають «правильну» назву! До того ж ним має керувати найкращий капітан! Наш клас – це так само згуртована команда однодумців, що має досягти успіхів у навчанні і спілкуванні! Назва класу обрана більшістю – «Разом до ПЕРЕМОГИ!» А поки діти працюють над оформленням газети класу, планують роботу , озвучують свої мрії і сподівання… Починаються справжні вибори найнадійніших, найвідповідальніших президентів класу: головних Барвінка і Ромашки. Саме так! У виборах беруть участь четверо хлопчиків і три дівчинки. Всі підготували свої передвиборчі програми. Учні та учениці класу задають свої запитання кандидатам. За результатами голосування найбільшу кількість голосів виборців отримали Мовчан Діана та Мураш Михайло. Вітаємо переможців і сподіваємося на чудову злагоджену роботу! А ще ми віримо, що наше шкільне життя цього року стане незабутнім і яскравим, сповненим цікавих подій!