Учні 2-А класу відвідали Черкаський академічний театр ляльок. Вистава ” Раз, два, три калинка” нагадала дітям про добрі манери. А найголовніше, що щирість та доброзичливість допоможе знайти справжніх друзів.16:25
![](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/384445689_275974918724414_8711711365355195556_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=E_svzceTqqoAX_vDsMg&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfDxzgd5s3bK6_evKGIOAr-FsByc9kU2TAqDjAGqE2R5Vg&oe=65194014)
Учні 2-А класу відвідали Черкаський академічний театр ляльок. Вистава ” Раз, два, три калинка” нагадала дітям про добрі манери. А найголовніше, що щирість та доброзичливість допоможе знайти справжніх друзів.16:25