Учень нашої школи Яковенко Ренат повернувся додому з нагородами міжнародного турніру з таеквон-до «Roma OPEN 2024», який відбувся у Римі. Серед 600 учасників із 58 клубів та 15 країн світу – вихованець КДЮСШ «Вулкан» та СК «Top Team» – Яковенко Ренат (11-Є), який виступав у складі національної збірної команди представляв Україну на цих змаганнях. У підсумку Україна посіла ІІ загальнокомандне місце. А хлопець здобувІІ місце у розділі спаринг. Вітаємо спортсмена та його тренера Владислава Миколаєнка з перемогою!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/435142638_394847646837140_7499017145333514065_n-768x1024.jpg)