Європейський день мов

26 вересня відзначають Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, все більше людей вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.
Учні та вчителі нашої школи вже не перший рік підтримують це свято, усвідомлюючи себе частиною європейської спільноти .
Українська мова – це частина європейської культури , а мови інших країн Європи стали потребою сьогодення.
Учителі іноземних мов залучили учнів до святкування European Day of Languages, яке відзначають під егідою ЮНЕСКО з 2001 року. Цікаві презентації, жваві дискусії,  відео та інтерактивні завдання стали чудовим змістовним наповненням тематичних уроків.