Організація CENTURIA спільно з Support Azov та бійцями 3 окремої штурмової бригади сьогодні відвідали нашу школу. Для учнів 10-х класів військові медики провели заняття з домедичної підготовки.
Підлітки дізнались, як зупинити різні види кровотеч, використовувати кровоспинні засоби й надавати першу домедичну допомогу.
Також школярі з великим задоволенням після теорії прийнялись до практичної частини заняття.
Учні з величезною зацікавленістю сприймали інформацію від бойових медиків, практично відпрацьовували отримані теоретичні знання, засвоїли алгоритм зупинки кровотечі при різних ураженнях.
Адже молоде покоління розуміє, що наша країна знаходиться у стані війни й все, що вони дізнались на тренінгу, може знадобитись в будь-який час.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-1.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-1.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-1.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/7.jpg)