Заняття з домедичної підготовки для учнів школи провели бойові медики

🇺🇦 Організація CENTURIA спільно з Support Azov та бійцями 3 окремої штурмової бригади сьогодні відвідали нашу школу. Для учнів 10-х класів військові медики провели заняття з домедичної підготовки.

🔹Підлітки дізнались, як зупинити різні види кровотеч, використовувати кровоспинні засоби й надавати першу домедичну допомогу.

🔹Також школярі з великим задоволенням після теорії прийнялись до практичної частини заняття.

🔹Учні з величезною зацікавленістю сприймали інформацію від бойових медиків, практично відпрацьовували отримані теоретичні знання, засвоїли алгоритм зупинки кровотечі при різних ураженнях.

🔹Адже молоде покоління розуміє, що наша країна знаходиться у стані війни й все, що вони дізнались на тренінгу, може знадобитись в будь-який час.