Зустріч із прекрасним

У рамках Всесвітнього дня поезії, який відмічається 21 березня, 5-Д  клас  зустрівся у бібліотеці імені Лесі Українки з Черкаською письменницею Анною Григорович. Але перед зустріччю учні показали свою ерудицію і знання казкової літератури, навіть були нагороджені  смачними призами.

Відбувся живий діалог між письменницею й учнями. Виявляється, п’ятикласники обізнані із творчістю Григорович. Діти із цікавістю слухали про конячку Камалію із однойменної казки, яка дійсно жила у вісімдесятих роках минулого століття. Вона працювала з дітками у реабілітаційному іпо-центрі, створеному Оленою Петрусевич.

Цікавою є і білінгвістична (україно-польська) казка « Зоряні діти», написана для дітей-біженців у Польщі.

Заслуговує на увагу і книжка  «Три дні із життя Єви» – психологічна підтримка дітям під час війни.

Пропонуємо всім учням школи прочитати ці твори Анни Григорович. Повірте, отримаєте велике задоволення!